Dla studentów

Na tej podstronie znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące bieżących spraw związanych ze studiowaniem Archeologii na Uniwersytecie Szczecińskim.

Klikając na E-mail zaufania znajdziecie adres, na który możecie napisać w razie problemów i uzyskać pomoc. 

W Dziale obsługi studenta zamieszczane są najnowsze ogłoszenia dotyczące organizacji zajęć dydaktycznych. Pamiętaj by na stronie wybrać przycisk Kampus Krakowska, bo właśnie tam się znajdujemy.

W Planie zajęć możesz pobrać aktualny plan zajęć dla kierunku Archeologia.

W Organizacji roku znajdują się aktualne zarządzenia władz rektorskich dotyczące dydaktyki. Znajdziesz tam również informacje o organizacji bieżącego roku akademickiego, dniach rektorskich, terminach sesji egzaminacyjnych, świętach etc.

Odnośnik Sylabusy przekieruje Cię do wyszukiwarka sylabusów zajęć.

Jeżeli jesteś na etapie pisania pracy dyplomowej to w odnośniku Prace dyplomowe znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące procedur dyplomowania. Są tam również hasła identyfikujące prace dyplomowe, wzory oświadczeń i innych niezbędnych dokumentów. Koniecznie pobierz też plik z kryteriami pisania prac dyplomowych na kierunku Archeologia. Są w nim wskazówki dotyczące: zasad formatowania tekstu pracy, jej struktury, tworzenia przypisów i bibliografii oraz inne informacje odnoszące się do warsztatu naukowego.

W dziale Praktyki znajdziesz informacje dotyczące praktyk zawodowych oraz badań wykopaliskowych prowadzonych przez pracowników naszej Katedry.

W Konsultacjach podane są terminy konsultacji z wykładowcami.

Pomoc materialna przekieruje Cię do strony, na której są publikowane informacje o wszelkich rodzajach pomocy materialnej, które przysługują studentom Uniwersytetu Szczecińskiego. Możesz pobrać stamtąd również dokumenty do wypełnienia oraz zapoznać się z odpowiednimi regulaminami.

W dziale Pisma do pobrania, jak sama nazwa sugeruje, możesz pobrać pisma i podania, dotyczące np. wydania duplikatu legitymacji, indywidualnej organizacji studiów, przeniesienia z innej uczelni i wiele innych.

Rozpoczynając studia na Uniwersytecie Szczecińskim uzyskujesz dostęp do konta pocztowego Oultook, aplikacji Office 365 oraz platformy MsTeams. Odnośnik Poczta, Office 365, MsTeams przeniesie Cię do strony logowania do tych usług.